Tasakaalu kaotus 22.10.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Selline mure, et umbes kolm nädalat tagasi tegin tööd kummargil asendis, pea allapoole kallutatult, kui tundsin, et kõrv läheb lukku. See oli hästi imelik tunne, see lukus tunne läks nagu järjest sügavamaks, kuni ma tundsin, et hakkan pikali kukkuma. Siis kiirelt ajasin end püsti ja samal ajal oli tasakaalu kaotus nii suur, et koperdasin vastu seina, mille peale ma kiirelt maha istusin. Selleks hetkeks oli kõrv lukust lahti ja ka tasakaalu häire möödus. Nüüd nädal aega olen peas tundnud kerget peapööritust, viimastel päevadel pm terve päeva vältel. Kõrvad pole praegu rohkem lukku läinud. Mis see kõik tähendada võiks?

Parimat

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt probleemi sisekõrvas. Soovitan visiiti kõrvaarstile kui seisund kordub.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika