Paremal ja vasakul pool seljas valu 27.11.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mõned päevad tagasi hakkasid paremal kui ka vasakul pool selja üleval valud. Hingates nii hästi ei tunne aga just kui aevastan siis on valusid tunda. Samamoodi kui hingan läbi suu sisse siis on ka õrnalt tunda.
Kas peaksin pöörduma sellega arsti poole või võib olla fegemist lihtsalt külmetusega või olen kuidagi ära tõstnud, sest seal kus on valud on ka selg natuke kange.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vaevuste alusel puuduvad ohumärgid. Kirjeldus on omane lihasvalule. Selle leevendus käsimüügiravimitega, apteekri soovitusel. Kui vaevus ei lahene soodsalt 3-4 päevaga, siis perearst.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi