lahtine köha 10.05.24 / Perearst

Külastaja küsib:

tere mul lahtine köha koos rögaga saan selle ilusti vällja aga pidevalt tekib juurde . hommikuti pean vällja köhima kõik selle mis öösel magamise ajal tekkis . raviks kasutan brontex siis erinevaid ravi teesid . see kestnud 6 päeva nüüd perearst tahtis mind tööle saata selle köhaga läksin tööle ja siis tuli nõrkus ei jõudnud midagi enam teha köhimine väsitab . ma ei tea mida teha . arst ütles see on ainult köha .

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Köhal peab olema mingi põhjus. Sagedamini on selleks hingamisteede põletik pisikutest. Neid on väga palju, osast saab organism ise võitu, osa aga vajab õiget ravi. On ka teisi haiguseid, mis avalduvad köhana.
Ikka koostöö oma arstidega !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi