Igemest välja kasvav/taanduv luu/hamba ots 28.05.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, pigem hambaarstile suunatud küsimus, aga ma ei leidnud siit nimekirjast ühtegi hambaarsti, seega otsustasin teile kirjutada kuna te olete alati asjaliku nõu osanud anda

Oktoobri alguses(2023) lasin endalt and emaldada aastaid väga halvas seisus olnud hamba! Nüüd umbes kuuaega tagasi märkasin et sealt lähedalt igeme külje pealt kasvab välja mingi luulise struktuuriga ots! Kas ma peaksin stressama ja kartma kõige hullemat või on see peale hamba eemaldamist normaalne peale kuut kuud? Netist lugesin et kui kude taandub mida ta kindlasti teeb ka peale hamba eemaldamis siis vb sealt vahelt see surubki välja lugesin veel ka seda et kui mingi tülike on sisse jäänud siis keha ise surub seda välja!
Hetkel välismaal ja eestisse tagasi Juuli algul ja lähen kindlasti hambaarstioe, või võib olla tegemist millegi väga hulluga ja peaksin kohe siiin pöörduma hambaarstile! Iseenesest see valu ei põhusta
Lugupidamisega

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Midagi väga hullu ei paista. Ärge stressake. Aga hambaarsti juurde on vaja ikka minna.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi