Kusihape sisaldus veres 10.07.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!Sain analüüside vastused , olen 51 aastane ja leiti, et kusihape tase veres on kõrge 358,0 umol/L. koheselt määrati tabletid Allopurinool 100 mg. Küsimus selles, et kui neid nüüd võtma ei hakka, kas siis juhtub midagi katastroofilist: Mul isegi vererõhu tabletid, antidepressandid, unerohi, kolesteroolitabletid, kas liiaks ei lähe

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Siia sobiks eelmine vastus. Arst määrab ravi talle teadaoleva info põhjal. Seda teine arst kommenteerida ei saa, see tekitaks palju arusaamatusi ja rööviks patsiendi hingerahu. Usaldage oma arsti !
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi