Normaalse pulsi taastumine 17.08.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Kas see on normaalne, et peale treeningut võtab normaalse pulsi taastumine väga kaua aega, vahel isegi terve päeva? Nt täna oli treeningu lõppedes pulss 110, kaks minutit hiljem 95, kolm minutit hiljem 92 ja kümme minutit hiljem 94.

Ette tänades

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Päris normaalne see ei ole. Soovitan perearsti konsultatsiooni, uuringuid.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi