rinnas ebamugav tunne 05.09.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Mul on rinnas imeliktunne, ei ole on valu vaid on imelik kihelev tunne alati ja tunne südame lööke ja see segab mind väga öösiti.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks ei ole võimalik Teie kirjale anda sisulist ja edasiviivat vastust. Saan soovitada koostööd oma perearstiga, tema mõtleb Teie probleemid arstlikult läbi , teostab läbivaatuse, korraldab põhjendatud uuringud ja konsultatsioonid ja koos leiate lahendused. Alati kõik ei õnnestu esimesel korral ja kiirelt.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi