Survetunne peas kõrvades ja silmades 11.10.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Peas meelekohtades on selline imelik survetunne mis annab ka silmadesse tunda.
Aeg ajalt on ka kõrvad lukus ja esineb õrnemaid peavalusid.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Sellisel vaevusel võib olla väga erinevad põhjused. Arvuti teel ei ole võimalik haigust diagnoosida ja inimest ravida. Minu poolt midagi pimesi soovitada pole eetiline. Saan soovitada pöördumist oma perearsti vastuvõtule, tema poolt Teie küsitlus, läbivaatus, uuringud, konsultatsioonid ja siis raviplaan.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi