punn suulaes 14.10.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Eile õhtul ilmus suu limaskestale väike nööpnõelapea suurune punn. Tänaseks on see vähem häiriv. Samas kohas on olnud ennegi selline punnike 4-5 korda, paari päeva pärast kaob. Valus ei ole, lihtsalt häiriv. Millega võib tegu olla?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Sellisel vaevusel võib olla väga erinevad põhjused. Arvuti teel ei ole võimalik haigust diagnoosida ja inimest ravida. Minu poolt midagi pimesi soovitada pole eetiline. Saan soovitada pöördumist oma perearsti vastuvõtule, tema poolt Teie küsitlus, läbivaatus, uuringud, konsultatsioonid ja siis raviplaan.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi