Keele all väike auk 15.10.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Keele alla on tekkinud punetus ja väike auk, mida keelega katsudes tunnen.Varem pole seda esinenud ja valu ei tee. Kas peaksin muret tundma?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Sellisel vaevusel võib olla väga erinevad põhjused. Arvuti teel ei ole võimalik haigust diagnoosida ja inimest ravida. Minu poolt midagi pimesi soovitada pole eetiline. Saan soovitada pöördumist oma perearsti vastuvõtule, tema poolt Teie küsitlus, läbivaatus, uuringud, konsultatsioonid ja siis raviplaan.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi