Kas on võimalus kuidagi ravida närve? 14.09.24 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas on kuidagi võimalik ravida närve? Terve elu olnud närvidega midagi aga nüüd olen hakanud arusaama, et läheb aina hullemaks, sest kui mees käib sõbradega väljas ja kaasa ei võta mind siis see käib närvidele ja tekivad paanikahood ja ülemõtlemised ja nutuhood. Enesetapumõtted

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Eelkõige peresuhted selgeks ja korda. Millega ta teid survestab: elamine, tooidu- ja elamisrahad, mõned pangalaenud?
Kuivõrd teie vanemad teid vajadusel aidata suudavad, võimellised on?
Et elu paraneks, peab midagi peresuhetes Muutuma!
Kerged füüsilised harjutused, jalutamised.
Apteegi vabamüügist: und soodustavat ja päeval rahustavat ravimit võtta.

Elu vajab elamist ja peab elurõõmu pakkuma!
vt varasemad stressi maandavad soovitused, depressiooni kõrvaldavad soovitused.
Tegutsege kindlameelselt,

Jüri O.-M. Ennet