Kas rasedus katkes 05.08.24 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere. ükspäev oli poole tunnine veritsus ning krambid ja järgmisel päeval rasedustestil nõrk teine joon, ma käisin ka emos selle küsimusega aga sealt öeldi et rasedus on väga alguses 10 rasedus hormooni vms ja nyyd täna jälle krambid ja veritsus kas see võib nii olla või on katkemine

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere võimalik et on raseduse katkemine, . ei välista ka emakavälist rasedust. Mulle teadmata teie menstruatsiooniaeg ja kui mitu korda olete teste teinud. Rasedushormooni väärtust ja raseduse suurust saab hinnata dünaamikas. Ühekordne test ei anna täit infot. Mõtteakam oleks teha verest hormooni väärtus. Teid peaks ülevaatama ikka naistearst.DrKadastik