Silmaäärte punetus 16.04.02 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Olen 25 aastane noormees!Juba mitmeid aastaid on mul olnud probleemiks silmaäärte punetus ja silmaääred on pidevalt rasused, seda eriti talvel ja kevadel!Olen käinud silmaarsti vastuvõtul,siis kirjutati tilkasid kuid need ei aidanud!Mida peaksin tegema?

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Tegemist on ilmselt kroonilise blefariidiga (lauäärte põletikuga). Selle haiguse ravi on sageli vägagi pikaldane. Tuleks külastada jätkuvalt silmaarste.