Surve väike punetab valge katt taga pool pole 2aastat vahekorras olnud 12.06.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mis võib viga olla kaks aastat pole vahekorras olnud urineerimisel pole korralikku survet algul on lõppus nagu pole esi nahka kui tahapoole ei tõmmba siis pissid nagu kraanist.Ja peenis enam hästi ei seisa vahest kui erootilist und näed läheb pauk lahti milles probleem

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mitu teemat. Kusemishäire põhjused on enamasti seotud eesnäärme ja põie haigustega. Harva ka eesnahamuredega. Kui seks harv, kipub ka peenis ära unustama milleks ta loodud on. Kui on probleem, siis meestearst saab nende murede puhul aidata.