Aeg-ajalt peenisepea peal punased täpid ja eesnaha vahel valge eritis. 26.08.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Aeg-ajalt peenise pea peal punased täpid ja eesnaha vahel valge eritis. Vahekorras ei ole olnud umbes kaks aastat. On see normaalne või peaksin muret tundma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

See näitab, et eesnaha alusi esineb aeg-ajalt põletik, mis kindlasti normaalne pole.
Küsimus on põhjustes, mis oleks mõistlik välja selgitada. Hügieen, sisemised põletikud, jne.
Tulge vastuvõtule!