Imelik lõhn 20.07.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, on tulnud ebameeldivat lõhna peenise pea pealt , perearst rääkis mingit kandidoosi juttu ja käskis klotrimasooliga määrida, see aga eriti ei tundu aitavat. Kas äkki saate soovitada mingit muud käsimüügi kreemi või näiteks neid tablette mida reklaamitakse, mis kohe pidid mõjuma? Meestearstile on väga pikk järjekord ja tasulise eest 120 eur ka maksta ei taha väga.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eesnaha mured on enamasti bakteriaalse põhjusega, seega on seenevastane kreem harva probleemi lahendav, sageli küll leevendav. Imetabletid, mis ilma retseptita saadaval, on enamasti rubriigist "lollidelt tulebki raha ära võtta". Soovitan meestearsti visiiti. Saladuskatte all või öelda, et ühegi meestearsti eriharidusega inimese visiiditasu ei ole 120 EURi. Meestekliinikus on see 80 ühikut ja esimene vaba aeg on homme...
Kui peaksite meestekliinikusse tulema, siis võtke esimesele visiidile kaasa kohe ka esmasjoa uriin.