Munandite ja päraku vahelisel seinal väike muna. 14.09.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Umbes pool kuud tagasi avastasin munandite ja päraku vahelises seinal väikese pikkliku muna, sammuti on sarnane muna ka vasakul pool seemnejuha piirkonnas. Katsudes on nad kõvad ja ebamugavad, valulik ei ole, urineerides valu ei ole. Milles võib asi olla? Äkki on veenilaiendid või siis mingisugune põletik?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta ja ilmselt ka ultraheliuuringuta pole sellistele küsimuste kahjuks võimalik vastata.