Ebameeldiv tupeseen 20.06.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, küsisin hiljuti, et kas on normaalne, et 2 kuuga pole tupeseen ära läinud ning nüüd on 4ks kuuks fluconazole kuur määratud. Küsimus selles, et ütlesite, et võtaks 1 korra nädalas paar kuud fluconazolet aga kas see siis tähendab, et lisaks arsti kirjutatud kuurile ülejäänud nädalad, kus ma neid ei võta peaksin sööma käsimüügi fluconazoles või kuidas see mõeldud oli?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Te saate ühendust võtta oma günekoloogi või perearstiga, kes pikendab teie fluconazoli retsepti.
Soovitav oleks fluconazoli kasutada 1 kord nädalas kokku 8 nädalat, kui teil on praegu seenpõletikuga kaebused püsinud vaatamata eelnevale ravile.