jalal säärelt kintsule liikunud punane "vorp" 10.05.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Mul tuli säärele umbes veebruaris punane "vorp". See on nüüd liikunud järjest ülespole ja asub nüüd kintsul. oskate öelda, millega võiks tegu olla?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks ei paista pildilt kuigi hästi. Ega muud, kui perearst, läbivaatus, vajadusel uuringud. Piirdunud punetav ja suurenev laik nahal on omane Lyme tõvele. Selle jt haiguste uuringud, siis edasine ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi