Kohutav väsimus 10.05.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on imelikud vaevused: kohutav nõrkus, väike palavik kuni 37.3, silmad valusad (kasutan silmatilku), üleüldine halb enesetunne ja nõrkus. Uuritud on mind palju - erinevad vereproovid, süda, neuroloog vaatas üle. Kõik korras. Ainus asi, mis on uurimata aga teeb muret on magu.
Kas on olemas mingi vereproov, uuriini proov vm, peale "mõõganeelamise", mis näitab kas maoga on midagi pahasti?
Mõõganeelamisele on aeg juuni keskel.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kasutatakse erinevaid teste, mis kaudselt näitavad mao seisundit ja talitlust, erinevate ainete imendumist. Täpsemalt Teie perearstilt. Ja ikka koostöö arstidega vaevuste põhjuste otsimisel ja ravil.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi