Vastus 26.06.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Eile lõi nii tugeva valu pähe ,et ei saanud liikuda ka ,ja pilt läks mustaks, ja meeletu survetunne oli peas nagu kohe pea plahvatab.
Väga suur surve oli.
Ja nüüd on süda paha ja 2pärv veel hullem valu tervepäev ei kannatanud valgust hääli sähvivaid helisid mega jube ,mis see olla võib.Ammu mul peas mingi muna ka mis paisus ja ajab vedelik ja verd ,aga perearst ei te midagi.Ega anna saatekirja samas ka meeletud valud kätes randmele eriti ööse mid ma tegema peaks.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere!
Kindlalt midagi oletada ei saa. Palun pöörduge oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi