Sultsiidi mõtted ja laamendamis hood 08.08.24 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Olen 20 aastane noormees.
Juba neljandat aastat on mul sultsiidi mõtted ja katsed käin psühhiaatri juures, psühholoogi juures ja teiste raviarstite juures olen ka käinud haiglas aga enam mind haiglasse ei võeta kuna arvatakse et mul on käitumis häire.
Eelnevalt sultsiidi mõttedele on laamendamis hood. Minu küsimus oleks kuidas saada lahti sultsiidi mõtetest ?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

iga inimene on mingis valdkonnas andekas või isegi geniaalne - leoidke endas need anded ja siis eluga edasi selles Talentide maailmas. Ise olete mõõdupuu ja ise valite enda eluraja, ise kiidate ennast ja ise suurendate usku endasse.
vt eelnevast pingete maandamise harjutused, vt minu nn Palveharjutus (Enneti Palve) ja tegutsege uuel elurajal.
Head harjutamist, Noor Talent!

Jüri O.-M.Ennet