Vereanalüüsid 25.09.24 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Mida tähendab
MCHC Alla normi 320g/l
RDW-CV Alla normi 11,9%
Hct Üle normi 46,0%

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Hematoloogilisele uuringule kommentaari saamiseks peab arstile alati edastama terve uuringu, üksikparameetrite järgi ei ole võimalik usaldatavat kommentaari anda.
Teie üksikparameetrite põhjal jääb mulje, et tegemist ei ole patoloogiaga. Need näitajad on tegelikult tervele inimesele sobivad.
"Üle normi " ja "alla normi" on terviseportaali poolt lisatav meelevaldne kommentaar, mis kahjuks sageli ei ole tõene.

Lugupidamisega
Marge Kütt