vastuvõtule pääsemine 01.09.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas teie juurde on võimalik tulla tegema korrigeerivat eesnaha lõikust ka kuhugi erastruktuuri ning mis see maksab?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meestekliinikus on olemas nii haigekassapõhine kui ka tasuline vastuvõtt. Eesnaha opist ma enne ei kõneleks, kui probleem on silmaga üle vaadatud. Enamasti operatiivset ravi vaja ei lähe.
Edu soovides
Margus Punab