Punetus, sügelus ja katkine nahk kubeme all 11.06.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mitmendat päeva kubemes tugev sügelus ja kõrvetava loomuga valu. Katkine nahk ilmselt sügamise ja hõõrumise tulemus. Millega on tegu ja kas saan ka võimalikult kiiresti käsimüügi ravimitega leevendust?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kardan, et käsimüügi ravimid siin ei aita. Üsna äge põletik on tekkinud. Kiiresti saate abi oma perearstilt. Nahaarst vast parim abimees.