Valulikus munandi piirkonnas 29.09.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Minul on selline probleem et kõigpealt tekkis valu munandi piirkonda ja ka alakõhtu mitte tugev ja peale vahkorda just tekib öösel urineerimis vajadus,aga häda tehes peab punnitama et urineerida ja on ka valulik märganud ka et uriin on veidi hägune justkui oleks spermane veidi.samas on ka vahekorra ajal täheldanud et sperma kogus on pallju väiksem kui muidu ja vahest ei tule üldse.vahekorra ajal on ebameeldivalt valulik ning sperma on väga vedel või nagu vesine.viimasel ajal on enne magama minekut kui olen silmad sulenud ja mõnda aega kinni olnud siis tunnen et silmad kriipivalt kuivad kui otsisin infot selle kohta leidsin sellist infot et võib olla limaskesta põletik ja selle hulka kuulub ka pärasoole limaskesta põletik kuna avastasin pool aastat tagasi et on tekkinud päraku juurde veenikollum mis vahest veritseb pühkides ja tekib sellist vedeliku või eritust vist öeldakse.kas see võib kõik omavahel seotud olla?või mis ma tegema peaksin edasi?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõiki kehalisi probleeme ei saa ühe nimetaja alla koondada. Pärasoole veenilaind on eraldi asi. Silma teema?.
Alakeha murede põhjus tasuks üles otsida. Tulge vastuvõtule! Kaasa hommikune esmasjoa uriin. Alustan tavaliselt eesnäärme ja seemnepõiekeste ultraheliuuringust, siis saab probleemist esmase ülevaate mille alusel kokku panna mõistliku uuringute kompleks ja alustada saab ka raviga.