Öine erektsioon selili magades 03.10.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Öösiti tekib erektsioon ainult selili magades. Ärgates normaalne olukord taastub. Ejakulatsiooni une ajal ei eksisteeri. Ärgates ei mäleta, et oleksin ka seksuaalset unenägu näinud. Probleem on selles, et see segab und. Ma ei jää koheselt uuesti magama ja tavaliselt tekib veel ka urineerimise vajadus. Tihti võtab paar tundi aega, et uuesti uinuda. Seksuaalelu muidu korras, kõik toimib. PSA test oli korras, uriiniproov põletikku ei näidanud. Kas see ajas kaob või vajab arstlikku kontrolli?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Hommikused ja öised erektsioonid on täiesti normaalsed. Tekivad aktiivse une faasis.
Kui on probleemiks, tasub meestearstiga nõu pidada.