Urineerimise alustamisel on uriin kirkalt punase värvusega 03.10.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

viimasel nädalal olen täheldanud urineerimisel kuse kirkalt punast värvi mingeid erilisi valuaistinguid ei tähelda igapäevaselt tarvitan palju ravimeid spetsiaalselt eesnäärme raviks Combodart 0,5/0,4 Eesnäärmes on avastatud mingi healoomuline moodustis olen sellega Kuressaare Haiglas Dr Andres Sarjase juures arvel kaasnevaid haigusi on üsnagi palju

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui kusi on punane, siis pöörduge kiiresti oma perearsti poole. Kaasa kuse analüüs. Siin peab põhjused kindlasti ja kiiresti välja selgitama.