Rinna nibu juures olevad punased täppid 14.04.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kas punased täppid võivad olla rinna vähk

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 25-aastane

Suure tõenäosusega ei ole.
Küll aga saate alati pöörduda noorte nõustamise keskustesse, kust saate informatsiooni ja abi.
Ise saate rinnanäärmeid kontrollida menstruaaltsükli 5.-15. päevani. Kui tarvitate rasedusvastaseid vahendeid, siis toimevabadel päevadel.
Igale arstile teatage alati viimase menstruatsiooni 1. päev või ravimite vabad päevad, kui tarvitate kombineeritud hormonaalseid vahendeid.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7