Valu 10.09.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere !
Mul eemaldati emakas ja munajuhad.
Aga vasakul väga terav ja kiskus valu ja määrib veel ,kas see peale opp on normaalne möödas on nädal pea.Järsem valu nagu ja väga terav.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Määriv voolus ja alakõhuvalu võib individuaalselt peale operatsiooni esineda nädal-paar. Kui valu on väga tugev, valuvaigistid ei aita, siis palun pöörduge oma arsti poole.
Oluline on mitte väga pingutada, raskusi tõsta. Vedeliku tarbimise ja toitumisega on oluline vältida kõhukinnisust.