tere..mul on suur mure 20.01.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

olen 27 a naine ja mul on selline mure..nimelt mul pidevalt on peas tuim valu ja magada ei saa vasaku poole peal kuna siis peas nagu tuksuks jakohin on...On ka olnud kaela probleeme avastati kaelaradikuliit ja veel selline asi et kord kuus on nii kui õhtul magama lähen tekib selline tunne et silmad nagu pöörleksid peas ,tahax midagi öelda aga ei saa ja võtab pead raputama siis saan jälle üles..kas see võib olla mingi suur häda nt ajukasvaja vai mis see olla võib kardan hirmsasti.....ette tänades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tihti on põhjuseks vaid närvisüsteemi ärevusseisund seoses kroonilise stressiga.
Pidage nõu perearstiga.

Dr. Ain Pajos