Tuimad jalad Ning valutavad jalalabad 04.06.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, probleem on siis selline. Jalad on tuimad, jalatallad ja Varbad valutavad jubedalt seest kuum (miski Nagu pressiks jalgu kokku) ja torkav valu mis on ööpäevaringselt(raske magada, ebameeldiv tunne Jalgades, Nagu tahaks neid koguaeg liigutada, ärkan kuskil iga tunnitagant üles) taldu ja Varbaid Väga raske maha toetada kuna siis valu läheb kordades hullemaks, ilmselt närvivalu. Samuti jalad higistavad pidevalt kuid ainult jalalabal, Varbaid liigutada Väga valus. Jala taldu Või Varbaid katsudes tekib ebameeldiv reaktsioon ja jalg automaatselt reageerib ennast kiirelt nàppudest eemale,selline tunne on Nagu lòikaks noaga Varbaid öôpäevaringselt

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks minna perearsti vastuvõtule ja teha vereanalüüsid põletikunäitajatele, veremineraalidele. Kui nõrkus ja tundehäired peaks levima ka kätele ja tekkima õhupuudustunne tuleb koheselt uuesti pöörduda EMOsse.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika