Ärevus 11.06.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere viimased päevad kuidagi paha olla pea nagu oleks vatti täis ja surumise tunne peas vahel ka surub lõualuud kokku lisaks on kõhus halb ja ajab iiveldama ja torkeid kätes jalgades ja vahel mingid torkeid rinnus ja selja valu kas asi võib olla ärevuses.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoliselt küll. Kui vererõhk ja EKG on olnud varem korras, siis ainus viis kuidas ise saab närvisüsteemi tasakaalustada on regulaarne füüsiline koormus - treening.

Dr. Ain Pajos
Neuroloog