Unes karjumine 16.04.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, viimasel ajal olen karjunud unes Appi, Appi! Korterikaaslased on pidevalt öelnud sellest mulle. Mida antud olukorras teha? Ma ise nagu kuulen seda karjumist ka vahest aga, et keha see aeg ei liigu. Ning kui ärkan mäletan seda kõike natukene. Mida peaks tegema?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Stress ja Väsimus, töö ja puhke vahekord ei ole tasakaalus, puhke osa on kvaliteedilt ja kvantiteedilt puudulik.
vt otsinguga Enneti palve, esimene samm.

Jalutused-harjutused õues.
Elu-eesmärgid paika panna - milles andekas, kelleks saada tahan.
Päevik - nagu sportlastel.

Head harjutamist.
Jüri O.-M. Ennet