Valus ja surisev õlg/kael 16.05.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Minu mure seisneb selles, et nüüdseks juba umbes pool aastat tagasi muutusid valusaks vasakult poolt mul kael ja õlg. Valus oli isegi pead pöörata ning kätt üles tõsta. Valu on nüüd küll natukene vähenenud, kuid lisandunud on surisemine ja päris intensiivne ja tihe. Perearstil käidud ning väga targemaks ei saanud, öeldi et lihaspinge ja proovigu ma nõelravi. Muid uuringuid ei tehtud. Kas võib tõepoolest lihtsalt lihaspinge olla? Massaaz paremaks pole teinud. Täitsa nõutu on olla.
Ette tänades.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Soovitan uuesti perearsti külastust, seisundi täpsustamist ja ravivõimalusi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi