Punased täppid kurgus 10.10.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! paar päeva tagasi tekkisid kurku punased täppid neelata on väga valus ja neid tekkib juurde ja juurde mida tegema peaks?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Sellisel vaevusel võib olla väga erinevad põhjused. Arvuti teel ei ole võimalik haigust diagnoosida ja inimest ravida. Minu poolt midagi pimesi soovitada pole eetiline. Saan soovitada pöördumist oma perearsti vastuvõtule, tema poolt Teie küsitlus, läbivaatus, uuringud, konsultatsioonid ja siis raviplaan.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi