Väikese sõrme luumurd 29.05.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere, märtsi lõpus jäi parema käe väike sõrm puulõhkumismasina vahele. Oli kinnine nihkega luumurd. Aprilli alguses käisin opil, kahe vardaga fikseeriti sõrme keskmine falang. Aprilli lõpus vardad eemaldati, käisin ka füsioterapeudi juures. Hetkel sõrme ülemine lüli ei liigu. Sõrm jätkuvalt paistes ning valulik, eriti liigutamisel. Pidi arvatavasti paar kuud veel selline olema. Jätkan ise harjutustega. Küsimus seisneb selles, kas võin korvpalli mängimisega taas alustada?

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Võib proovida taas korvpalli mängimist. Jälgida valu ja enesetunnet. Võib mängimise ajaks sõrme ka teipida.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut