Miilium silma ripsmete vahel 10.06.24 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on juba teist aastat silma alumise lau ripsmete vahel rasunäärme ummistus (miilium), mis on hakanud mind häirima. Kuhu peaksin selle eemaldamiseks pöörduma: kas kosmetoloogi, nahaarsti või silmaarsti poole? Elan Saaremaal. Tundub, et pean vist Tallinnasse või Pärnusse sõitma.
Suur tänu ette nõuande eest!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Mina soovitaksin ikka silma-arsti või plastikakirugi. Kui on kirurgia-kogemusega naha-arst, siis ka tema. Ehk saab sellele probleemile ikka ka kodusel Saaremaal lahenduse :-) Parimate soovidega, dr. Peep Pree