Removing swelling under the lower eyelids 26.07.24 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

How much does swelling under the lower eyelids cost?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Vabandust vastuse viibimise pärast!
Silmade-alused "tursed" võivad olla tingitud erinevatest põhjustest.
Kindlasti on vajalik personaalne konsultatsioon, Clinicas saab selleks aega broneerida E - N k. 9.00 -16.00 tel-l 5147100 alates 12.08 ( Praegu kliinik puhkuseks suletud )
Kui probleem on lahendatav alalaugude plastika-operatsiooniga, siis üldnarkoosiga selline operatsioon maksab alates 2950 Eurot. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree