Inovo vitamiinid 27.06.24 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere. Mul on selline küsimus, et kas seda Inovo vitamiini võib võtta ka siis kui tulemus positiivne? Et nagu loote toetuseks.
Küsin sellepärast, et ühes apteegis õeldi, et see nüüd retseptiravim ja ainult arsti välja kirjutamisel. Samas sain seda vabalt tellida e-apteegist. Vabandust segase küsimuse pärast

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
ei näe vajadust.

AE