GGT näit üle normi 24.06.24 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere!

Mis võiks põhjustada GGT pidevat üle normi olekut? Kas lisauuringud oleksid ikkagi vajalikud ?
20 06.24 Üle normi 60 U/l
01.11.23 üle normi 41 U/I
25.05.23 üle normi 54 U/I
13.10.21 Üle normi 46 U/I
24.05.21 üle normi 43 U/I

Aeg ajalt on tuim valu, ebamugavus vasakul pool roiete all. Söögitorus on mõnikord korinad ja harva esineb iiveldust. Toitun tervislikult, treenin 3- 4 korda nädalas. Alkoholiga ei liialda.

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

GGT sellised väärtused on korras. Mingit patoloogiat siin ei ole, inimeste individuaalsed väärtused ei ole alati referentspiirides. Kui teie info "normist väljas" pärineb Patsiendiportaalist, siis seal kuvatavat kummalist infot ei ole kooskõlastatud laboriarstidega ja suur hulk "normist väljas" kirjeid ei oma kliinilist tähendust.

Lugupidamisega
Marge Kütt