Peenisel probleem 11.05.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mõnda arga on eritinud peenisest valget sperma taolist lima.
Hiljuti avastasin ka et munandil on tunda nagu mingisugust lisakühmu. Just munandi allpool ja ainult ühel ja täna avastasin, et tekkinud on eesnäha alumisele poolele punane laik ja ka samal kohal on peenisepeal sama laik.
Peenise eritumisel justkui kangestub nahk.
Valulikkust urineerides ei ole ja ka muid vaegusi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eesnaha põletik. Kui pikemalt püsinud/kordunud, siis tasuks ikkagi korralikud uuringud ära teha. Kui vastuvõtule tulete, siis kaasa hommikune esmasjoa kuse analüüs ja eesnaha alust mitte pesta 24 tundi. Siis saab ka selle munandikoti leiu põhjuse selgeks.