Suguti? 22.05.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere olen 17 aastane ja mu probleemiks on kahtlased valged täpid peenise pea all. Need pole valulikud ja on umbes 1mm läbimõõduga. Kas see võib olla mingi suguhaigus kui ei siis mis see on? Teeb lihtsalt muret kui oled partneriga vahekorras ma ei tea ju mis ta võib neist mõelda. Kuhu pöörduda et see probleem lahendada.
Siis on veel üks probleem kas suguti mis on 17cm pikk ja 4,3cm lai (see pole läbimõõt) on piisavalt pikk? Pikk ja lai on Eesti keskmine mehe peenis? Kas on võimalik pikkust ja laiust jäädavalt suurendada kus ja palju selline protseduur maksab. Oleks väga tänulik kui te saaksite mind nendes probleemides aidata.Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Oled täiesti normaalne noormees nii pikkuses kui ka laiuses ja ka need valged `täpid` peenise pea tagaserval on täiesti normaalsed. Ei tasu endale põhjuseta probleeme tekitada!
Edu soovides
Margus Punab