Peenise otsast tuleb mäda 11.08.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenise ots punane, paistes ja tuleb mäda, eesnahal lõhed. Algul oli väga paistes, aga paistetus on alanenud. Nüüd lihtsalt

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Klassikaline eesnaha põletik. Sel teemal olen siin kirjutanud sadu vastuseid. Soovitan vastuvõtule tulla. Kui meestekliinikusse, siis võtke kaasa hommikune esmasjoa kuse analüüs ja eesnaha alust ärge 24 tundi enne visiiti peske.