Finasteride retsepti väljakirjutamine 24.06.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Oleks selline küsimus, et kes tegeleb finasteride väljakirjutamisega Eestis?
Juuste väljalangevus on mul suureks probleemiks saanud, kasutan hetkel Regaine spreilahust mida saab ilma retseptita aga olen huvitatud finasteride tarvitamisest samuti.

Kas perearst või keegi teine tegeleb selle väljakirjutamisega?

Tänud ette

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Igal ravimil, ka finasteriidil on kasutamisega seotud riskid. Nende vältimiseks oleme meestekliinikus välja töötanud spetsiaalse uuringute paketi juuste hõrenemisega meestele. Soovitan korralikult uuringud ära teha ja vastuvõtule jõuda, siis saan ka raviga edasi aidata. Lihtsaim kontakt on üle: meestekliinik@kliinikum.ee