Menstruatsiooni kestus 05.07.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Tekkinud mure seoses päevade kestusega. Nimelt varasemalt on alati kestnud menstruatsioon 7 päeva- 4 päeva tugevat veritsust ja 3 päeva määrimist. On olnud ka tugevad kõhuvalud. Nüüd siis üks päev kõhuvalu, 1 päev tugevat veritsust ja 2 päeva määrimist. Kasutan ka igapäevaselt pille Amilly. Kas peaksin muret tundma, minu jaoks on see murettekitav kuna alati menstruatsioon pikk ja vererohke.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Pillide foonil on täiesti normaalne, et veritsus ajas väheneb ja valud leevenduvad. Kindlasti muretsemiseks mingit põhjust ei ole.