Loote südametegevus 13.08.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Käisin täna UH-s arsti sõnul 6+1
Mense järgi peaks olema 6+4.
Südametegevus suhteliselt aeglane😢.
Nädal tagasi käisin samuti Uh-s ja siis olid üksikud südame löögid.
Hirm on suur. Eelnevalt 3 raseduse katkemist. Kas on lootust, Et südametegevus nõrk kuid kõik lähb siiski hästi.
Hetkel võtan foolhapet ja gerpetixi,ning arst soovitas asperini samuti.
Kas saan omalt poolt veel midagi tega? Olemas ka selline ravim mida on samuti soovitatud predisolon-richter. Kas võiksin ka seda kasutada?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Antud juhul on teil kõik toetavad variandid olemas: progesteroon, aspirin cardio, foolhape. Prednisoloon lisaväärtust ei anna. Ette ennustada, kuidas rasedus areneb, on väga raske. Peate püüdma olla rahulik ja loote arengut ning südametegevust jälgitakse ajas ultrahelis.