Rasedus ja nahk 27.06.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Küsimus, kas midagi annab teda raseduse ajal venima hakanud nabaneedi auguga? Koht on väga valulik, punane ja sügeleb.
Teine rasedus, esimese ajal sellist asja polnud.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Teil on tekkinud sinna kerge nahapõletik. Oluline on seda puhastada desifintseeriva vahendiga nt Cutasept ja kasutada põletikuvastast ainet sisaldavat kreemi nt. Bepanthen Plus. Mingil juhul ei sobi neeti praegu uuesti panna.