mure 23.04.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere olen 30 aastane mees.mure selline,et olen kogu aeg pinges nii moraalselt kui füüsiliset.hommmikul ärgates tunnen,et olen väsinud ei suuda keskenduda unustan pidevalt asju.ägestun väga kiiresti tühistest asjadest.tihti ärkan öösel üles sellest,et keha on nii pinges ja valulik,et ei suuda ennast liigutada.kaelas seljas ja jalgades pidev valulikus(võimalik ,et see tulneb tööst olen autojuht) tihti tuleb ette ,et surevad jalad vöi käed.nagu ma ütlesin ma ägestun kiiresti sellega kaasneb üe keha närviline värin rääkimata sellest,et käed värisevad koguaeg.palun aidake .

ette tänades markko

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegu depressivse seisundi ja ärevushäirega. Vajate tõenäoliselt ravi antidepressantidega ja eluviisi korrigeerimist.
Tulge vastuvõtule

Dr. Ain Pajos