probleem 03.12.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 46.a.-ne naine. 25.a. -selt põdesin viiruslikku menigiiti.Alates sellest ajast on mäluga probleeme.Tihti esineb arusaamatuid peapööritusi ja valusid.Esineb ka silmade ees virvendust ja ei näe.Silmaarsti kontroll on tehtud hiljuti see oli korras.Tahaks lasta end korralikult kontrollida.Sooviks EEG-uuringuid
.Kuidas oleks see võimalik? Kuidas teile tundub,mis võiks olla vaevuste põhjus?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Virvendus silme ees on tihti seoses migreeniga. Võtke perearstilt saatekiri neuroloogile ja helistage tel 6 748 591

Dr. Ain Pajos